Vyberte si kategorii
Menu
SOS sada na přežití 7v1 ISO 8574

SOS sada na přežití 7v1 ISO 8574

159  Kč
Kód: i614_13633-uniw
Dostupnost:  Skladem
Kdy dostanu zboží?03.10. - 04.10.
SpecifikaceRecenze (0)

SADA PŘEŽITÍ 7v1

  • KOMFORTNÍ POUZDRA - sada 7 prvků je uzavřena v černém pouzdře. Všude kolem je těsnění, které zabraňuje vniknutí vody a chrání příslušenství. Celé se to zavírá na 4 západky, takže nehrozí, že se pouzdro otevře a vy přijdete o své věci. V horní části jsou 2 otvory, které vám také umožní nasadit na šňůrku a pověsit na krk.
  • 7v1 - sada obsahuje kartu přežití 11 v 1, kompas, multitool, strunová pila o délce 70 cm, troud s tyčí na provázku, vzduchotěsná nádoba s píšťalkou, do které schováme něco malého a výstražná nálepka.
  • MULTITOOL - jeden nástroj - 7 funkcí! Pokud je chceme mít stále u sebe, můžeme je připevnit i pomocí kroužku na klíče. Svítilna vám umožní získat světlo, když se venku setmí, navíc součástí nářadí jsou kleště, pilka, plochý a křížový šroubovák a otvírák na láhve.
  • NÁPAD NA DÁREK - pokud má někdo z vašich příbuzných nebo přátel zájem o expedice, bude pro něj NAŠE SET skvělým dárkem a co je důležité - trefným dárkem! Vše, co potřebuje, má na jednom místě a vy mu pomůžete, aby jeho cesty byly bezpečné.
  • SPECIFIKACE - rozměry pouzdra (délka / šířka / výška): 13,5 / 8 / 3,5cm; délka pily: ~ 70 cm; počet prvků v sadě: 7; hmotnost sady: 200 g.

SPECIFIKACE

  • rozměry pouzdra (délka / šířka / výška): 13,5 / 8 / 3,5 cm
  • délka pily: ~ 70 cm
  • počet prvků v sadě: 7
  • hmotnost sady: 200 g

ZAHRNUTA

? pouzdro

? karta přežití 11v1

? kompas

? multitool 7v1 - kleště, baterka, pilka, otvírák, křížový šroubovák, nůž, kruh - klíčenka

? strunová pila

? troud s tyčí

? vzduchotěsná nádoba s píšťalkou

? nálepka

Survival aktivita není jen zajímavým koníčkem a způsobem trávení volného času v náročných podmínkách. Je to také příležitost získat schopnosti a zkušenosti, které se mohou ukázat jako klíčové v situacích různých hrozeb. Praktickým příslušenstvím v kufříku je vychytávka, která se snadno používá a snadno přepravuje , která se skládá až ze 7 různých produktů. Pohodlí je během cesty důležité a základní sada doplňků zajistí a výrazně zlepší morálku, bude klíčem k přežití. Umožňuje získat potřebné podmínky pro přežití, jako je teplo, světlo, možnost přípravy pokrmu.

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Doporučené produkty na základě předchozího prohlížení

Rychlé doručeníOd objednání 24h
Zákaznický servisPo-Pá 7:00 -15:30
Bezpečná platbaNakupujte bezpečně
Akční nabídkySlevy až 50%
Ověřená firmaVíce než 10 let na trhu
Spokojení zákazníci300 000+ objednávek
Přihlašovací formulář
Zapomenuté hesloNová registrace